Гра Король лев Сега

  Ігри » Ігри Король Лев » Гра Король лев Сега
  Оцінка: 849 очок, Голосів: 201

  Опис Гри:

  Пропонуємо вашій увазі гру "Король лев Сега", яка буде цікава тим, хто є справжнім фанатом і шанувальником мультфільму "Король Лев" і обожнює його персонажів.

  В нашій дуже забавній грі "Король лев Сега" вам належить відправитися підкорювати простори цирку на своєму дуже крутому мотоциклі!

  Дуже цікавий і захоплюючий мультфільм "Король лев" це класичний мультиплікаційний фільм, який випущений студією Діснея. У сюжеті цього мультфільму лежить історія про сімейство левів, татові короля савани Мустафі, його дружині Сарабі і спадкоємця Сімби, а також багато інших персонажів і друзів маленького Сімби.

  Для того, щоб наш герой провів дуже успішний виступ на арені цирку, нашому відважному леву необхідно здійснювати кілька крутих трюків у повітрі і набрати якомога більшу кількість очок.

  У кожній із зроблених вами стрибків вам потрібно постаратися зробити обертання, адже публіку такі трюки приводять до дуже великого захвату, і очок вам за це можна заробити значно більше. Крім, того в польоті вам будуть доступні спеціальні трюки, які активуються за допомогою клавіш 1-4. Кожен з цих трюків займає певний час в грі, і чим довше він триватиме, тим більше очок ваш левеня отримає за нього.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам