Онлайн гра Бетмен - Вибухова ніч

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Вибухова ніч
  Оцінка: 309 очок, Голосів: 81

  Опис Гри:

  Ми раді запропонувати всім прихильникам і фанам культового персонажа з американських коміксів взяти участь в битві нашого відважного супергероя Бетмена з злими злочинцями, які знову надумали здійснити свої погані наміри, в нашій грі "Вибухова ніч".

  Головний лиходій славного міста Готема, замаскований до невпізнання Джокер, знову вирішив влаштувати чергову загрозу для всього світу і в тому числі жителів Готема. А перешкодити йому в цьому ставши на його шляху може тільки відважний супергерой Бетмен. І на цей раз Джокер задумав щось жахливе і дуже масштабне. Він захотів знищити всі електричні трансформатори в місті.

  Для мегаполісу така подія повністю паралізує всі системи цього величезного міста і може призвести до дуже небезпечних наслідків.

  Але на щастя міста Готема, у них проживає дуже корисна і відважна людина - Бетмен, який завжди готовий прийти на допомогу в нашій грі "Вибухова ніч".

  Вам необхідно знешкодити всі бомби, які встиг розставити Джокер для того, щоб врятувати місто Готем від страшної ночі, а для знешкодження натискайте кнопку "вниз".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам