Онлайн гра Бетмен - Погоня за Джокером

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Погоня за Джокером
  Оцінка: 326 очок, Голосів: 84

  Опис Гри:

  В реальному світі, так само як і в нашому, існує дуже багато поганих і дуже мерзенних персонажів, на яких навіть дивитися не хочеться. Але є дуже цікаві персонажі, які своїм унікальним, але в той же час жахливим виглядом, все ж притягують погляди оточуючих. Таким персонажем є герой з Бетмена, один з найстрашніших супротивників - Джокер.

  В іграх з безпосередньою участю супергероя з коміксів Бетмена, ваш час буде проходить весело і захоплююче і таких ігор, ніколи не буває занадто багато і весь час хочеться продовження гри! Зараз у вас є унікальна можливість взяти участь в битві нашого відважного супергероя Бетмена з черговими агресивними злими злочинцями в нашій грі "Гонитва за Джокером".

  На цей раз наш супергерой Бетмен вирішив взяти участь в дуже небезпечній гонці по вулицях рідного міста Готема і переслідує свого заклятого ворога дуже страшного лиходія і злочинця, який дуже захоплюється косметикою - Джокера. Небезпека підстерігає нашого героя на кожному розі вулиці, а їх вузькі лабіринти не найкраще місце для величезній швидкості на якій вже звик їздити наш супергерой.

  Але для нашого Бетмена це сущі дрібниці! Для того, щоб виявити Джокера він буде користуватися радаром. Вам потрібно дуже уважно стежити за дорогою і намагатися уникати масляних плям. І постарайтеся не врізатися в машини, які собі мирно стоять. Управляти героєм ви можете за допомогою стрілок.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам