Онлайн гра Бетмен - Обертай та дізнавайся

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Обертай та дізнавайся
  Оцінка: 387 очок, Голосів: 100

  Опис Гри:

  Знову в центрі уваги незамінний герой Готема - Бетмен. Ця супер людина, справжня ігрова машина, яка завжди готова прийти на допомогу кожному з жителів славного міста Готема. Такий персонаж просто не замінний у будь-якому коміксі або голлівудському трилері. Але кожен супергерой потребує відпочинку від постійно напруженого графіка в боротьбі з вже досить набридлими злісними порушниками порядку і закону, лиходіями, такими як Пінгвін і розмальований любитель косметики Джокер.

  Бетмен сьогодні вирішив взяти собі вихідний і стати учасником нашої захоплюючої і оригінальної гри "Крути та Дізнавайся!", в якій ви в черговий раз можете побалувати себе зображенням вашого улюбленого супергероя Бетмена.

  Ви напевно вже зацікавилися в тому, а що ж він буде робити на картинці? Обертайте фрагменти, які надані нашою грою "Крути та Дізнавайся!" до тих пір, поки ці картинки не стануть на своє місце. А коли ви складете цей чудовий пазл, ви побачите, чим насправді займається у вільні вихідні від лиходіїв час Бетмен.

  У вас все обов'язково вийде і ви дуже захоплююче проведете свій час в нашій грі "Крути та Дізнавайся!"

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам