Гра пригоди Бетмена

  Ігри » Ігри Бетмен » Гра пригоди Бетмена
  Оцінка: 480 очок, Голосів: 118

  Опис Гри:

  Бетмен - це вигаданий супергерой, персонаж коміксів, який вперше з'явився ще в далекому 1939 році. З моменту його появи, він майже одразу знайшов свою популярність. Наш герой Бетмен - справжній борець з усім злом, що існує на планеті. Де є Бетмен - не може бути місця для злочинців і лиходіїв.

  В нашій новій але дуже цікавій та динамічній грі "Нічні пригоди Бетмена" космічний пірат Канья Рв, створив свою чергову машину судного дня і збирається знищити Землю разом з усіма її жителями. Цей пристрій, який отримав назву "Термотрон", покликан прискорювати глобальне потепління, що може призвести до великого вибуху на нашій планеті!

  Спочатку розслідуванням займався зелена стріла, але лиходій зловив цього бідолаху і тепер Бетмену необхідно витягнути свого друга і врятувати нашу планету від швидкої загибелі.

  Для управління вашим відважним героєм ви можете скористатися кнопками на клавіатурі. Якщо вам необхідно буде кинути мотузку - використовуйте пробіл, для удару кнопку А, при необхідності кидка миші на ворога - використовуйте кнопку S, стрибок вашого героя може викликати кнопка - стрілка вгору.

  Тепер у вас є вся інформація для боротьби з лиходієм і його підступними планами.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам