Онлайн гра Бетмен - Знайди відмінності

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Знайди відмінності
  Оцінка: 384 очок, Голосів: 94

  Опис Гри:

  Уявіть собі ситуацію, що ви супер агент і вам необхідно з двох наданих вам документів вибрати тільки один, який ідеально відповідає оригіналу. А для того, щоб у вас вийшло зробити це не дуже просте завдання, вам необхідно потренуватися, щоб у реальній ситуації у вас був досвід. Адже у віртуальному світі ми можемо робити дуже багато різних речей, які в нашому реальному світі нам просто не доступні.

  Ця класична гра "Знайди відмінності" в якій вам необхідно буде знайти декілька відмінностей наданих вам картинках на яких буде зображен ваш улюблений зоряний герой Бетмен.

  На перший погляд вам може здатися що ці дві картинки повністю однакові. Але відмінності у них все ж є. І вам потрібно їх знайти. І коли ви виявите відміну, вам потрібно натиснути на цю відмінність мишкою. Однак, ми не рекомендуємо вам тикати мишкою куди попало, адже занадто багато зроблених невірних спроб обов'язково призводять до поразки в грі.

  Наша гра "Знайди відмінності" тренує пам'ять, візуальний контроль і вашу кмітливість і буде корисна як дорослим так і дітям.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам