Онлайн гра Бетмен - Супер Гонки

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Супер Гонки
  Оцінка: 342 очок, Голосів: 92

  Опис Гри:

  Всі чоловіки, і навіть жінки, при вигляді супербетмобиля вигаданого супергероєм Бетменом, приходять в справжній захват. А як по іншому? Адже це справжній супер кар, якого більше немає в жодної людини на нашій планеті! А скільки такий автомобіль може коштувати можна тільки здогадуватися! Але для нашого супергероя, який є ще й дуже багатою людиною в місті Готем, такий автомобіль купити сущі дрібниці. Ось і сьогодні настав час нашому любителю дуже крутих автомобілів прикупити собі щось новеньке, і оновити свій, вже трохи застарілий, автогараж.

  В нашій новій супер-грі "Супер Гонки" в гаражі у Бетмена з'явилося ще три дуже унікальних Бетмобіля, і він на них ще не встиг навіть покататися! І, якщо ви почнете нашу гру "Супер Гонки" прямо зараз, у вас буде можливість одним з перших на пару з справжнім супергероєм, покататися і протестувати нове придбання Бетмена! І це буде не просто прогулянка на автомобілі, а справжня жорстка гонка двох любителів швидкості!

  В гаражі нашої гри арсенал автомобілів для вибору дуже великий, від спритного мотоцикла, до величезного монстр-трака, і все це буде у вашому особистому розпорядженні! Такий справжній любитель швидкості не може пропустити, це буде просто не можна пробачити.

  Тільки ви можете підкорити дороги в нашій грі "Супер Гонки" і отримати звання кращого гонщика в гарному місті Готем. Повірте нам, дана гра доставить вам дуже велику порцію адреналіну, і в той момент, коли ваш супермобиль буде летіти над віртуальною дорогою, трохи торкаючись колесами асфальту і при цьому видаючи рик звіра на повних обертах вашого мотора - ви відчуєте себе справжнім непереможним супергероєм в дуже крутому автомобілі. Вперед за адреналіном і швидкістю! У вас все обов'язково вийде і ви отримаєте перемогу в цьому заїзді з героєм.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам