Ігри Підірви це на двох онлайн – це щось. Ти ж знаєш гейм, в головній ролі якого виступає Бомбермен? Ще б пак, хто не знає цього сміливця, який бігає по периметру і розставляє бомби у всіх місцях. Так що нічого нового ти тут не побачиш, а ось на різноманітність ігор ми неодмінно радимо тобі звернути увагу

Отже, перед тобою з'являються іграшки, які ти повинен пройти. У тебе це вийде, якщо ти маєш непоганий логікою. Суть будь-якої гри, розміщеної у даному розділі, залишається колишньою – потрібно встановлювати вибухівки і натискати на кнопку, щоб вони прийшли в дію. Але в цей час ти сам повинен встигнути відійти на безпечну відстань, адже ризикуєш бути підірваним на власній бомбі.

В залежності від того, який гейм ти вибереш, у тебе є можливість вибрати рівень складності, кількість героїв, локацію, на якій розгортатиметься гра. Час від часу ти будеш бачити бонуси, які допоможуть тобі ще ближче наблизитися до мети. Також не можна не сказати про можливість грати удвох – для цього просто потрібно знайти відповідний гейм і виставити необхідні налаштування.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам