Ігри Динозаври онлайн – це щось. Такі гейми розроблені спеціально для тих, хто нічого і нікого в цьому світі не боїться. В цьому розділі ти знайдеш дуже багато самих різних ігор з участю величезних ящірок, і хто знає, ти їх, або вони тебе?

Як не крути, а динозаври – це круто, весело і, саме головне, цікаво

Від однієї лише думки, що такі велетні колись населяли нашу планету, волосся стає дибки. Ну і що, що вже не один мільйон років пройшло з тих пір, все одно динозаври викликають у людей такий самий непідробний інтерес. Добре, що в ті часи не було людей, інакше невідомо, чи зміг би людина вижити в таких непростих обставинах чи ні. Звичайно, далеко не всі динозаври хижаки, однак навіть травоїдних тварин слід було б побоюватися ще як, адже вони, в першу чергу, лякають своїми розмірами.

У цьому розділі перед тобою відкривається світ динозаврів і все, що з ними пов'язано. Є гейми, в яких тобі доведеться боротися проти величезних ящірок. А є добрі іграшки, де тобі потрібно допомогти динозаврикам виплутатися з ситуації, відшукати дорогу додому і виконати безліч завдань на шляху. Кожна гра цікава по-своєму. Вибери ту, яка найбільше підходить тобі, і вперед, назустріч пригодам!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам