Ігри Гравити Фолз

Хочеш чудово провести час? Що ж, тебе нічого не повинно стримувати в прагненні зробити це. Тим більше що ти зараз перебуваєш у такому чарівному місці, де можна знайти дуже багато безкоштовних гри Гравити Фолз онлайн.

Отже, історія розповідає, що колись і десь був такий чарівний місто, який так і називався, як і ігри – Гравити Фолз

Якось двоє кращих друзів приїхали сюди відпочити. Кращі друзі, це найголовніші і улюблені персонажі: хлопчик Діппер і дівчинка Мейбл. Приїхали вони разом не куди-небудь, а в гості до свого дорогого дядька. Але не минає й дня, як друзі усвідомлюють, куди вони потрапили. Адже їх дядько – зовсім не звичайний чоловік, він має дуже широкими можливостями, пов'язаними з магією і чаклунством. Дядько займається тим, що відкрив і всіляко розвиває бізнес – у нього є своя туристична компанія з дуже компрометуючою назвою – Хатина Чудес. І тут нашим героям стало ясно, де собака зарила... Напевно, ти і сам вже здогадався, що Хатина Чудес – це не проста назва, а портал в цікавий світ, який обіцяє безліч пригод і небезпек.

впродовж деякого часу наші друзі починають розгадувати таємниці. Так, перше, що їм трапляється на очі, так це журнал, який друзі відшукали абсолютно випадково. Відштовхуючись від знахідки, Діппер і Мейбл починають потихеньку розкривати секрети, один за іншим. А далі стане ще цікавіше – ти познайомишся з Венді – донькою дроворуба. А ще тут є Суса Раміреса – працівник дядька. Якщо копнути глибше, то можна зустріти Гідеона, старого МакГаккета та інших персонажів, з якими ця гра стане справжньою знахідкою в світі містики і таємничих пригод.

Гравити Фолз це справжній містичний квест!

Ми вже уявляємо, наскільки тебе вразять гри Гравити Фолз з Диппером і Мейбл, розміщені в цьому розділі. Вважай, що тобі дуже пощастило, адже заплутані сюжети, пошук відповідей на складні питання, вічне попадання у непередбачувані ситуації – усе це чекає на тебе попереду. Приєднуйся!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам