чи ти Любиш логічні іграшки? Якщо так, то ми готові тебе порадувати, адже ти рухаєшся в самому правильному напрямку. Гра про овечок дуже цікава. Але найголовніше, що такий гейм абсолютно не має вікових категорій

Так, у нього можуть рубатися як малі діти, так і люди похилого віку. Та що там говорити довго, починай грати, і ти сам все зрозумієш незабаром.

Саме прикольне тут те, що ігор тут хоч греблю гати, і всі вони на один маневр. Звичайно, кожен гейм має свої відмінні характеристики, але в кожному з них фігурують наші веселі баранці. В кожному геймі ти зустрінешся з Шоном, Тіммі і Ширлі. Як ми вже говорили, хоч всі ігри і різні, проте суть скрізь практично однакова. Справа в тому, що друзі, як зазвичай, потрапляють незрозуміло куди і вибратися звідти не можуть. Самостійно, принаймні. А ось у компанії з тобою – це ж зовсім інша справа. Якщо овечками управляє грамотна людина, то всі задачки на шляху будуть дозволені на раз, два, три. А саме це і треба робити, щоб вивести компанію товаришів додому.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам