Ігри на двох від Мульт сімейки

З друзями можна впоратися з будь-яким ворогом і подолати будь-які перешкоди, які поодинці не під силу. З одним можна відправитися куди завгодно. А якщо цих друзів два і більше - ще краще! Ми пропонуємо вам ідеальне спільне заняття, яке прикрасить нудні дні і допоможе відпочити між тренуваннями та іграми в дворі

Ігри для хлопчиків і дівчаток за категоріями від Мульт сімейки

Найпопулярніші ігри для хлопчиків та дівчаток


Онлайн ігри - заняття для справжніх друзів.

На пару з товаришем можна творити веселі витівки. Прикольні ігри для двох подарують вам масу позитиву і яскравих емоцій. Якщо на вулицю не вийти з-за погоди (холод чи дощ і сльота), краще залишитися вдома, в теплі, і пограти разом за комп'ютером.

Нерозлучні друзі

Двох близьких друзів називають по-різному. Зазвичай всякі прізвиська для товаришів вигадують вчителя у школі, коли парочка шаліт на уроках або недостатньо уважно слухає вчителя. Також багато назв для парочки друзів прийшли з літератури і прижилися в нашому суспільстві. Сюди відносяться Чук і Гек, Гвинтик і Шпунтик, Штепсель і Торопунька... Ти і сам згадаєш ще кілька, якщо захочеш.

Справжню чоловічу дружбу (скільки б вам не було років) потрібно цінувати і берегти. Адже не з кожним ти зможеш долати перешкоди, повністю довіряючи йому. І не з кожним приємно спілкуватися, ти ж і сам знаєш. У деяких хлопчиком зовсім інше почуття гумору, а інші не поділяє твоїх захоплень. Так що, вважай, тобі пощастило знайти друга, з яким у вас зійшлися погляди на мир і дружбу.

Якщо двоє хлопців дружать, вони і помилки роблять разом, і придумують різні парні заняття, в тому числі ігри. Бути може, через десятки років вони будуть знайомити своїх дітей, а ще через 30-40 років будуть старими сидіти разом на лавці біля будинку. Роки не псують справжню дружбу.

Геть сварки!

Дружба - це не тільки веселощі і постійні розваги. Це справжній працю, адже іноді непросто підтримувати доброзичливу атмосферу. Іноді у вас розходяться думки, але ніхто з вас не готовий поступитися, погодитися і забути про цю розмову. А іноді одному просто хочеться врізати з-за того, що він вас підвів. Але пам'ятай, що кожен такий розбрат загрожує відносинам, які складалися місяцями, а то й роками. Воно тобі треба?

Не дозволяй конфліктів робити тріщини в ваших дружніх відносинах. Якщо хочеться одну і ту ж цукерку, просто поділіть її, а не забирайте один у одного. А якщо сподобалася одна дівчинка вам обом, краще знайдіть собі інших, а цю залиште. Замість мордобою краще пограти в онлайн бійки на двох. І тоді ви точно випустіть пар, а здоров'я залишиться в нормі. І батькам не доведеться розповідати, чому ви побилися.

Якщо конфлікт виникає, звичайно, не варто робити вигляд, що його немає. Обговорення - найкращий шлях вирішення проблеми у відносинах. Все починається з образи. Якщо її тримати в собі, вона тільки накопичується і множиться, що може призвести до більш серйозного конфлікту.

У разі якщо поведінка одного тобі не по душі, підійди до нього і поясни ситуацію. Попроси його тримати секрети, які він звик видавати, або не ходити у тебе в квартирі взуття. Може, твій брателла і не знав, що таке поведінка тебе напружує. Такі розмови часто допомагають зберегти дружбу між чоловіками.

Зустрічаючись з приятелем, ви завжди знаходите якісь цікаві заняття, правда? Дві голови, які об'єднуються в пошуку прикольних ідей, завжди видають запаморочливі результати. За десять хвилин можна придумати близько сотні прикольних способів провести час. До того ж, у наш час існує стільки ігри для хлопчиків, що нудьгувати точно не доведеться.

Відразу пригадується фраза відомого всім героя Карлсона: «Малюк, зі мною не засумуєш!». Пощастило, що тобі не потрібно мати пропелер, щоб вигадувати заняття для себе і свого друга. Потрібна лише невелика доза авантюризму і гарне уяву. Тоді точно вдасться реалізувати все задумане.

Якщо все ж на розум нічого путнього не приходить, завжди виручають комп'ютерні ігри. Грати можна на одній клавіатурі, без всяких приставок і подібних девайсів. Розробники подбали про ваш комфорт.

в онлайн Ігри допомагають не тільки відмінно провести час, але і зміцнити дружні відносини. Віртуальні бої і командна робота - те, що потрібно вам зараз. Плечем до плеча боріться проти інших героїв і витягуйте один одного з колотнеч. На нашому сайті всі ігри безкоштовні. Так що не терроризируй маму покупкою нової іграшки. Просто вибери будь-яку і вмикай прямо зараз.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам