Напевно, у світі немає людини, яка любить онлайн іграшки і який би жодного разу не чув про таке поняття як безкоштовні гри counter strike. Всі дуже люблять такі гейми, і зрозуміло чому. Все-таки контр страйк – це данина моді, це класика, а класика, як відомо, не вмирає

В доказ цього – неймовірно величезну кількість гравців, які проводять багато годин поспіль за улюбленою іграшкою.

Все гра контр страйк має п'ять версій. Остання частина гри розрахована на багатьох геймерів, які можуть битися один з одним, щоб дізнатися, хто з них самий крутий чол. Сюжет гейми розгортається на наступних подіях. Отже, є терористи, а є співробітники спеціального підрозділу. Ясна річ, що між цими двома сторонами війна ніколи не припиняється. Увійшовши в гру, у тебе є можливість зайняти будь-яку сторону, і почати битися за своїх побратимів. Головна місія іграшки полягає в тому, щоб виконати ряд завдань ну і, само собою зрозуміло, вбити всіх ворогів.

Так от, якщо ти є завзятим любителем такої іграшки, ласкаво просимо! Адже тобі пощастило, як нікому іншому – ти можеш поринути у віртуальний світ стрільби з головою прямо зараз. Тобі повинно сподобається, тільки спробуй!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам