Якщо ти віддаєш перевагу ігри Стратегія і тактика всім іншим, значить, ти рухаєшся у правильному напрямку, тому що даний розділ створений спеціально з цією метою. Так, тут можна перемогти, але не можна сказати, що зробити це дуже просто. Виграєш ти або програєш – цей момент залежить тільки від того, наскільки чітким буде твій план дій

До речі, якщо ти не вмієш розробляти стратегії, то робити тобі в цьому розділі нічого. Пробач, але це так. Тому заздалегідь відповідай на питання, тільки чесно: «Наскільки ти є стратегом?». І тільки потім починай грати, щоб не турбуватися зайвий раз з приводу очікуваної невдачі.

Зміст якої-б то не було гри Стратегія і тактика полягає в тому, що у тебе є енна кількість ресурсів. Тобі потрібно розподілити ці ресурси таким чином, щоб на виході отримати максимальний результат. Так, наприклад, якщо при наявності армії у тебе є завдання знищити супротивника, значить, ти повинен продумати кожен крок окремо взятого дивізіону або навіть солдата. Ти повинен озброїти своїх людей таким чином, щоб це було максимально вигідно для тебе. І ще багато інших нюансів, які ти зустрінеш у міру проходження гри. У тебе все повинно вийде! Удачі!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам